| Colecție | Furu Square Low |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă , pe podea |
| Formă | pătrată |
| Volum | 10 l |
| Capacitate vas interior | 7.5 l |
| Lățimea | 24 cm |
| Lungimea | 24 cm |
| Înălțime | 23.5 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197457390 |








