| Putere | 2200 W |
| Numar viteze | 2 |
| Nivele de temperatura | 3 |
| Aer rece | da |
| Functie ionica | da |
| Accesorii | concentrator |
| Cârlig de depozitare | da |
| Mâner pliant | nu |
| Culoare | negru |
| Greutate | 760 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.98 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539136657 |

























