Caracteristici generale
| Putere | 16 W |
| Diametru | 20 mm |
| Numărul de moduri de temperatură | 1 |
| Timp de încălzire | 120 sec |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par First FA-5671-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.