-Economie de spațiu la depozitare
-Greutate redusă
-Cadru durabil din aluminiu
-Include geantă de transport
-Suport confortabil pentru spate
-Respirabilitate și confort sporit datorită inserțiilor din plasă
-Geanta de transport poate fi atașată la cadru și folosită ca organizator practic
-Punct de prindere lateral pentru suportul de sticlă Robens
-Picioarele Robens Soft Ground — accesoriul ideal pentru utilizare pe sol moale
| Tip | scaun |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 55x69x100 cm |
| Dimensiuni în forma pliată | 48x10x13 cm |
| Greutatea | 12.6 kg |
| Material | poliester |
| Carcasă | aluminiu |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | verde |
| Echipament | scaun |
| În plus | husa in set |
| Producător | Robens |
| Cod EAN | 5709388136275 |









