| Reglare pe înălțime | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 72 cm, 117 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x72-117x60 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | negru/maro |
| Material carcasă | metal |
| Altele | reglarea înălțimii 72-117 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2999001274634 |









