Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 170 cm |
| Adâncime | 80 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 170x75x80 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | maro/negru |
| Material carcasă | metal |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Deco Mira sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.