| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma/negru |
| Material carcasă | metal |
| Altele | La comanda. Comanda este gata dupa 2 saptamani. |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2008957588785, 4843152025172 |









