| Locație | linear |
| Lățime | 149 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 149x105x50 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | alb/stejar auriu |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Halmar |
| Cod EAN | 2010001168225 |









