| Cu rafturi | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 180 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 169 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 180x169x60 cm |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
| Cod EAN | 2009997929729 |









