| Locație | linear |
| Lățime | 150 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 164.5 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 150x164.5x60 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Număr de dulapuri | 3 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar taho |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar taho |
| Greutate | 67.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |









