Caracteristici generale
| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x73.6x60 cm |
| Număr sertare | 6 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | alb |
| Greutate | 58 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 29 kg |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885028893 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Компанит Декан-3 Nimfeia Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.