| Colecție | Классика |
| Tip | pat |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare | nimfea alba/stejar sonoma |
| Material fațadă | LPAL |
| Lungimea | 204.2 cm |
| Lăţime | 85.2 cm |
| Înălţime | 86 cm |
| Loc de dormit | 80x200 |
| Dimensiuni | 204,2x85,2x86 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Sertar sub pat | nu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |

