| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x73.6x60 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | atelie deschis |
| Material carcasă | LPAL , metal |
| Сuloare fațadă | atelie deschis |
| Greutate | 35.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |









