| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Halmar |
| Cod EAN | 2009885017514, 2010001165026 |









