Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 100x75x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | metal |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Showdeko |
| Cod EAN | 2009997391885, 8683628007686 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Showdeko Inna Oak Sonoma sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.