Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 82 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 74 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 82x74x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Smartex |
| Cod EAN | 2009997400921, 4841307920001 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Smartex Office M5 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.