| Locație | linear |
| Lățime | 82 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 74 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 82x74x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar inchis |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | stejar inchis |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Smartex |
| Cod EAN | 2009997366210, 4841307920004 |









