| Locație | de colț |
| Lățime | 141 cm |
| Adâncime | 89 cm |
| Înălțime | 182 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 141x182x89 cm |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar artizan |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | stejar artizan |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009997907116 |









