Caracteristici generale
| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitate | 480 GB |
| Interfață | SATA III |
| Rata de transfer la citire | 550 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 450 MB/s |
| Tip de memorie | TLC |
| Dimensiuni | 69x100x7 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Lexar |
Specificațiile și imaginile produsului Solid State Drive (SSD) Lexar 480Gb (NQ100 LNQ100X480G-RNNNG) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.