Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 850 W |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 21 mm |
| Acţiune de pendul | 3-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 8 mm |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 3 m |
| Greutatea | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.93 kg |
| Producător | Trotec |
| Cod EAN | 4052138014790 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Trotec PJSS11230 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.