Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Construcție | pentru mansardă |
| Înălțime | 280 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Material | lemn |
| Grosimea uşa | 20 mm |
| Altele | dimensiunea trapei 60x110 |
Alte informații
| Producător | Prima |
| Cod EAN | 2009020026593, 5907572766455 |
Specificațiile și imaginile produsului Scară Prima PL 60*110cm -280cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.