Caracteristici generale
| Diagonală display | 10.1 " |
| Rezolutie display | 1920x1200 |
| Tip panel | IPS |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| Frecvenţă procesor | 2000 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 6 Gb |
| Memorie incorporată | 128 Gb |
| Camera de spate | 13 Mp |
| A doua cameră | 2 Mp |
| Cameră frontală | 8 Mp |
| Capacitatea bateriei | 7280 mAh |
| Difuzoare încorporate | da |
| Microfon încorporat | da |
| Suport card memorie | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| 3G | da |
| LTE (4G) | da |
| Receptor GPS | da |
| Sistem de operare | Android 12.0 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 238.8x157.6x7.7 mm |
| Greutate | 450 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blackview |
| Cod EAN | 6931548310150 |
Specificațiile și imaginile produsului Tableta Blackview Tab 13 6Gb/128Gb Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.