| Diagonală display | 10.95 " |
| Rezolutie display | 1920x1200 |
| Tip panel | IPS |
| Procesor | Unisoc Tiger T606 |
| Frecvenţă procesor | 1600 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 4 Gb |
| Memorie incorporată | 64 Gb |
| Camera de spate | 13 Mp |
| Cameră frontală | 5 Mp |
| Capacitatea bateriei | 8000 mAh |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Sistem de operare | Android 14.0 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 257x169x7.3 mm |
| Greutate | 490 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007634342 |









