| Colecție | Urbi Case Beton Effect |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă , pe podea |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 13.5 l |
| Lățimea | 18.5 cm |
| Lungimea | 39.5 cm |
| Înălțime | 19.5 cm |
| Greutate | 0.96 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |








