Răsucirea pneumatică M7 1/2" va deveni o completare ideală pentru orice atelier. Aceasta este o mașină de găurit pneumatică de înaltă calitate, cu o construcție robustă.
| Tip mandrina | cu cheie |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Turația în gol | 1100 min‾¹ |
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Consumul de aer | 112 l/min |
| Revers | da |
| Greutatea | 1.73 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Mighty Seven |


