Caracteristici generale
| Tip | furtun |
| Lungimea | 15 m |
| Diametru | 10 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Specificații suplimentare | 1/4" |
Alte informații
| Greutatea brută | 5.64 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083011641 |
Specificațiile și imaginile produsului Furtun pneumatic Yato YT-24240 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.