Caracteristici generale
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Debit de aer | 113 l/min |
| Diametrul suflantei de aer | 1/4" |
| Cuplu | 40.7 N·m |
| Numărul de rotații | 350 min‾¹ |
| Marimea capului | 1/4" |
| Greutatea | 0.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | JBM |
Specificațiile și imaginile produsului Cheie pneumatica de declanșare JBM 51214 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.