Caracteristici generale
| Compatibilitate maximă laptop | 15.6 inch |
| Material | metal |
| Greutatea maximă | 5 kg |
| Unghi reglabil | da |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Lăţime | 24 cm |
| Adâncime | 21 cm |
| Înălțimea minimă | 6 cm |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 0.64 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127752 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport pentru laptop Gembird NBS-D1-03 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.