Caracteristici generale
| Tipul echipamentului | capre pliante |
| Utilizarea produsului | ferăstraie mitra |
| Tip suport | 4 picioare |
| Material de suprafață de lucru | metal |
| Material suport | metal |
| Înălțime | 74 cm |
| Lățime | 93 cm |
| Adâncime | 46 cm |
| Gr | 3.6 kg |
| Încărcătură maximă | 500 kg |
| Pliabil | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Evolution |
| Cod EAN | 849713090805 |
Specificațiile și imaginile produsului Cadru de susținere Evolution 005-0003 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.