| Forma | pană |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | poliester |
| Componenta | poliuretan |
| Poziția de somn | pe lateral , pe spate |
| Anatomică | da |
| Husa detașabilă | da |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Desen | monocrom |
| Dimensiuni | 61x50x1-27 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălţime | 27 cm |
| Spălare husa | manuală |
| Temperatura de spălare | 40 °C |
| Producător | Moretti |
| Cod EAN | 2000000199054, 8052879643095 |









