| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | poliamidă , poliester |
| Componenta | spuma poliuretanica , MemoryFoam |
| Poziția de somn | universala |
| Anatomică | da |
| Husa detașabilă | da |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Antibacteriană | da |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 50х30х10/8 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălţime | 8 cm, 10 cm |
| Greutatea brută | 0.66 kg |
| Producător | Somnart |
| Cod EAN | 6420624007485 |









