Caracteristici generale
| Display | negru-alb |
| Higrometru | da |
| Termometru | da |
| Conexiune | fără fir |
| Alarmă | da |
| Interval de temperatură | 0-50 °C |
| Precizia temperaturii | 0.1 °C |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 108х60х15 mm |
| Alimente | 1хААА |
Alte informații
| Producător | Trotec |
| Cod EAN | 4052138000854 |
Specificațiile și imaginile produsului Stație meteo Trotec BZ05 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.