Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 45 Ah |
| Curent de pornire | 400 A |
| Tehnologie AGM
?
| nu |
| Tehnologie EFB
?
| nu |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 175 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
| Greutate | 10.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TAB |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tab Polar 54506 45Ah (245445) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.