Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 45 Ah |
| Curent de pornire | 400 A |
| Tehnologie AGM
?
| nu |
| Tehnologie EFB
?
| nu |
| Polaritate borne | «0» |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 207 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TAB |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tab Polar S 54502 45Ah (246045) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.