Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 45 Ah |
| Curent de pornire | 400 A |
| Tehnologie AGM
?
| nu |
| Tehnologie EFB
?
| nu |
| Polaritate borne | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Baza bacului | B0 |
| Lungime | 237 mm |
| Lățime | 127 mm |
| Înălțime | 205 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TAB |
| Cod EAN | 3838807030343 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tab Polar S 54524 45Ah (246945) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.