Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 70 Ah |
| Curent de pornire | 700 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 270 mm |
| Lățime | 180 mm |
| Înălțime | 220 mm |
| Greutate | 17 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TAB |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tab Polar 57024 70Ah (246770) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.