Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 28 cm |
| Adîncimea | 20 cm |
| Înălțimea | 8.5 cm |
| Montare ventuză | da |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4009977869128 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Axentia Cassandra 280867 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.