Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 30 cm |
| Adîncimea | 8.3 cm |
| Înălțimea | 6 cm |
| Montare ventuză | da |
| Greutate | 0.195 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487048415 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Bisk Niagara 04841 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.