Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de cârlige | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 22 cm |
| Adîncimea | 22 cm |
| Înălțimea | 10.5 cm |
| Montare ventuză | da |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Okyanus Screw Fix746 Chrom sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.