Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 25.8 cm |
| Adîncimea | 13.8 cm |
| Înălțimea | 30.5 cm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583509407 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Sepio 10POL2PLOFSIL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.