Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal |
| Culoare | crom |
| Lungimea | 20 cm |
| Adîncimea | 20 cm |
| Înălțimea | 13.5 cm |
| Montare ventuză | da |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Tendance Stone 20x20x13.5cm (46310) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.