Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | metal ,
sticlă |
| Culoare | crom/transparent |
| Lungimea | 52 cm |
| Adîncimea | 12 cm |
| Înălțimea | 4.8 cm |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | VOLLE |
| Cod EAN | 8404160808094 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa VOLLE Ronda (2535.270101) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.