| Tip | clasic |
| Reglarea înălțimii | da |
| Niveluri de reglare a înălțimii | 7 |
| Reglarea înclinației spătarului | da |
| Niveluri de reglare a spătarului | 3 |
| Vârsta | de la 6 la 36 luni |
| Material carcasă | metal |
| Material husei | textil |
| Numărul de roți | 4 |
| Numărul de tăvi | 2 |
| Centure de siguranță | da |
| Lădiță pentru jucării | nu |
| Dimensiuni în stare dezasamblată (l×L×Î) | 25,5x63,5x92 cm |
| Dimensiuni în stare compacă (l×L×Î) | 82x63,5x104 cm |
| Culoare | albastru |
| Masă | 10 kg |
| Greutatea brută | 12.6 kg |
| Producător | Chicco |
| Cod EAN | 8003670919971 |


































































































































































