| Tip | electric |
| Mod de lucru | stimularea , pomparea , masaj |
| Moduri de pompare | 9 |
| Volumul sticlei | 130 ml |
| Mod de alimentare | acumulator |
| Capacitate acumulator | 1100 mAh |
| Culoare | albastru deschis |
| Material | plastic |
| Numărul de duze | 3 buc |
| Diametru duze | 21 mm, 24 mm, 26 mm |
| Producător | BabyOno |
| Cod EAN | 5901435414453 |









