Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | inox |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 28 |
| Putere termică | 1080 W |
| Înălțime | 1600 mm |
| Lățime | 600 mm |
| Distanța dintre centre | 555 mm |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Producător | Elegant |
| Cod EAN | 2009885005443 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Elegant YE 600x1600 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.