Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | oțel |
| Forma | scară |
| Rezerva de apa | jos |
| Putere termică | 256 W |
| Înălțime | 1200 mm |
| Lățime | 530 mm |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Culoare | chrome |
| Greutate | 7.2 kg |
Alte informații
| Producător | Mario |
| Cod EAN | 4820111351152 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Mario Lux 1200x530/500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.