| Tip | electric |
| Material | metal |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 8 |
| Tip conectare | fixata , pe podea |
| Putere termică | 125 W |
| Înălțime | 860 mm |
| Lățime | 530 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Locația cablului | in stinga |
| Culoare | gri |
| Greutatea brută | 2.93 kg |
| Producător | Noveen |
| Cod EAN | 5902221621970 |









