Caracteristici generale
| Putere | 700 W |
| Capacitate | 4 sandwich-uri |
| Suporţi cu înveliş anti-adeziv | da |
| Indicator functionare | da |
| Indicator "Gata" | da |
| Depozitare verticală | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 240x235x90 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299914373 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat pentru preparat sandwich Esperanza Portabella (EKT006K) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.