| Tip | portable |
| Putere totală | 60 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 52 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 40000 Hz |
| Material | MDF , plastic , vinil |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 11 ore |
| Interfețe | Bluetooth , USB-C , AUX , AirPlay |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | da |
| Baterie | 5200 mAh |
| Dimensiuni | 250x162x179 mm |
| Greutate | 3 kg |
| În plus | Funcționează cu Apple AirPlay2 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520286430 |









