Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 60 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 52 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 40000 Hz |
| Material | MDF ,
plastic |
| Culoare | maro |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 11 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB-C ,
AUX ,
AirPlay |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | da |
| Baterie | 5200 mAh |
| Dimensiuni | 250x162x179 mm |
| Greutate | 3 kg |
| În plus | Funcționează cu Apple AirPlay2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520286638 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Edifier D32 Brown sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.